Haber Detayı
18 Eylül 2020 - Cuma 23:12
 
Üniversiteler Arası Futbol Turnuvası
üm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 Pandemi sonrası, Organizasyonunu POOLPORT Selçuk Ünal’ın yaptığı, yeni Eğitim-Öğretim yılında farklı üniversite ve bölümlerde okuyan öğrencilerimizin ”Spor Barış ve Kardeşliktir” ilkesiyle , birlik ve beraberliklerini sağlamak, moral ve motivasyonlarını arttırmak amacıyla yapılacak sosyal bir etkinliğin çalışmalarına tüm hızıyla devam ediliyor.
SPOR Haberi
Üniversiteler Arası Futbol Turnuvası

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 Pandemi sonrası, Organizasyonunu POOLPORT Selçuk Ünal’ın yaptığı, yeni Eğitim-Öğretim yılında farklı üniversite ve bölümlerde okuyan öğrencilerimizin ”Spor Barış ve Kardeşliktir” ilkesiyle , birlik ve beraberliklerini sağlamak, moral ve motivasyonlarını arttırmak amacıyla yapılacak sosyal bir etkinliğin çalışmalarına tüm hızıyla devam ediliyor.

Çeşitli üniversitelerin katılımıyla gerçekleşecek organizasyonu yapan Selçuk Ünal ” Tüm insanlık adına zor bir süreçten geçtik ve geçmeye devam ediyoruz, özellikle bu süreçte en çok etkilenenlerin başında öğrencilerimiz yer alıyor. Bizimde amacımız, yeni Eğitim-Öğretim yılında hem Üniversitelerimize farklı bir etkinlik, hem de öğrencilerimiz için eğitimin yanında sporu ve eğlenceyi de sunmak” diye konuştu.

Organizasyona dahil olacak Üniversiteler başta olmak üzere, öğrencileride bekleyen büyük sürprizlerin olduğunu söyleyen Selçuk Poolport, Turnavanın Final öncesi de ise çeşitli sanatçıların sahne alacağı bir konser ve final maçında da eski A Milli Futbolcularında oynayacağı bir müsabaka olacağını dile getirdi.

Şimdiden bir çok yazılı ve görsel basının ilgisini çeken organizasyon devletin ilgili kurumlarının da desteği ile büyük bir sosyal etkinliğe dönüşmüş durumda..

Kaynak: Editör: İştesonhaber
Etiketler: Üniversiteler, Arası, Futbol, Turnuvası,
Yorumlar
Haber Yazılımı G-V24BX3FC1B