Haber Detayı
21 Ocak 2021 - Perşembe 15:27
 
“Elpa Servis” her türlü teknik problemleri sizin için gidermeye hazır.
Teknolojinin büyük bir hızla geliştiği bir çağda yaşamaktayız. Evimize aldığımız Tv’ler, çalışma ofislerimize aldığımız Bilgisayarlar ve olmazsa olmazımız olan telefonlar gün geçtikçe hayatımızın can damarları olmaya devam ediyor. Kullandığımız telefonların bir üst modeli çıkar çıkmaz almak için neredeyse maaşlarımızı biriktirmeye başlar duruma geldik. Hal böyle olunca, cep yakan fiyatlarla aldığımız telefonları gözümüz gibi korumaya başlıyoruz.
EKONOMİ Haberi
 “Elpa Servis” her türlü teknik problemleri sizin için gidermeye hazır.

Teknolojinin büyük bir hızla geliştiği bir çağda yaşamaktayız. Evimize aldığımız Tv’ler, çalışma ofislerimize aldığımız Bilgisayarlar ve olmazsa olmazımız olan telefonlar gün geçtikçe hayatımızın can damarları olmaya devam ediyor. Kullandığımız telefonların bir üst modeli çıkar çıkmaz almak için neredeyse maaşlarımızı biriktirmeye başlar duruma geldik. Hal böyle olunca, cep yakan fiyatlarla aldığımız telefonları gözümüz gibi korumaya başlıyoruz. Gelin görün ki bütün önlemlere rağmen bir şekilde yine telefonlarımız ya da diğer teknolojik aletlerimiz zarar göre biliyor. İşte tam bu durumda sizlere bu konuda daima hizmet sunmak için hali hazırda bekleyen “Elpa Servis” her türlü teknik problemleri sizin için gidermeye hazır. 

İstanbul’un Tuzla ilçesinde bulunan “Elpa Servis” firmasına konu olan Tv8,5 programı olan İş ve Başarı adlı programın ekibi teknik sorunlar konusunda tüm merak ettiklerinizi firma sahibi Çetin YAŞAR beyefendi ile güzel bir röportaj gerçekleştirdi.

Röportajın tamamını İş ve Başarı youtube sayfasından ulaşabilirsiniz.  

Kaynak: Editör: İştesonhaber
Etiketler: , “Elpa, Servis”, her, türlü, teknik, problemleri, sizin, için, gidermeye, hazır., ,
Yorumlar
Haber Yazılımı G-V24BX3FC1B