Haber Detayı
21 Ocak 2021 - Perşembe 15:23
 
“Elmas Havlu Dünyası”
Vakti geldiğinde baba ocağından ayrılıp kendi yuvasının temellerini atmak ister her genç kız. Bunun ilk adımını büyük bir özenle dizdiği çeyizi ile gerçekleştirir. Çeyiz geç kızların ilmek ilmek işlediği mutluluğun bir sembolüdür aslında.
EKONOMİ Haberi
“Elmas Havlu Dünyası”

Vakti geldiğinde baba ocağından ayrılıp kendi yuvasının temellerini atmak ister her genç kız. Bunun ilk adımını büyük bir özenle dizdiği çeyizi ile gerçekleştirir. Çeyiz geç kızların ilmek ilmek işlediği mutluluğun bir sembolüdür aslında. Çatal bıçak setinden, porselen setine, nevresim takımından, bohçasına kadar birçok envanteri barındıran çeyiz takımının en anlamlı parçalarından biride, havlu takımlarıdır. Çoğu zaman kendi işledikleri havluları, çoğu zaman ise hazır aldıklarıyla tamamlarlar havlu takımlarını.
Tv8,5 kanalının vazgeçilmesi olan İş ve Başarı adlı program ekibi sizler için, Kocaeli’nin Körfez ilçesinde hizmet veren “Elmas Havlu Dünyası”nı ziyaret etti. Firmamızın yöneticisi olan Hasan GÜRLEKÇİ vermiş oldukları hizmette şunlara değindi. “Bütün havlu çeşitlerimiz ile el havlusu, yüz havlusu, ayak havluları, bornoz-bornoz çeşitleri, tekli havlular ve ranırlar, yemek masaları gibi çeyizlik ürünlerimizin hepsi mevcut şuan.” Hasan Beyin de vurguladığı gibi çeyiz düzen genç kızların havlu konusunda aradıkları bütün envanteri “Elmas Havlu Dünyası”nda bulmaları mümkündür. Genç kızların kalite konusundaki kuşkularını ortadan kaldırmak isteyen Hasan Bey röportajına şu şekilde devam etti. “Kalite olarak verdiğimiz havluların yıpranmaması, ağırlığı gramaj ağırlıkları, yumuşaklıklarına dikkat ediyoruz.” Şeklinde konuşmalarını sürdürdü. Fiyat aralıklarının çok uygun oluşunu da savunan Hasan Bey çeyiz düzmek isteyen genç kızların gönül rahatlığı ile kendilerini tercih edebileceklerini vurguladı.
“Elmas Havlu Dünyası” kaliteli ürünleri ve uygu fiyatları ile siz değerli misafirlerine en güzel şekilde hizmetlerini sunmaktadır.

 

Kaynak: Editör: İştesonhaber
Etiketler: “Elmas, Havlu, Dünyası”,
Yorumlar
Haber Yazılımı G-V24BX3FC1B