Yazı Detayı
27 Ağustos 2020 - Perşembe 01:04
 
Mucizeleri Mümkün Kılınır Mı
Afitap Değirmenci
 
 

 evet.Kesinlikle mümkün kılınır.Birey anne karnından şimdi ki yaşına kadar ve ileri yaşlaına da bu gerçek ve doğrudur.Erkek veya kadın seçmez mucize.Kadinin veya erkeğin,çocuğun,gencin,yaşlının düşünce gücü ile ilgilidir. Bu vücudun titreşim gücünün yükseltmesi ve bilinçaltı kapılarının kapalı olması önemli bir unsurdur.İnsanlar bunun bilincine varmakta bazen çok zaman kaybı yaşıyor olabilir.Zihine ekilen düşünce tohumları hayatı yönlendirir. Bu bir çeşit "ettiğini bulma yasası"dır. Yani bir tarlaya salatalık ekildiğinde de kabak yetişmez. yetişmez.Bunun için bile toprağı itinayla seçmek gerekir .Ah bu ektiğini biçemediginde içlenen kederlenen yüreği güzel insanlar.Hicbir şey gerçekleşmiyor değil mi?

Hep mutsuzsunuz! Ve hep haklı.. Çünkü birey küçük yaşından bu yaşına kadar yaşadığı değer,aile,çevre ve yaşanılan olaylar..Bilinmeli ki hayatta neye odaklanırsa  insan onu yaşar.Zihin gücü öyledir.Gücünüz düşüncenizdir.İhtiyaç olunan tek şey gerçeği görmek ve farketmek.Bir birey çocukluğundan beri yaşadıklarını önemsemeyebilir.Yaşandı bitti , diye de düşünülebilir.İnsanların vücudunda oluşan çeşitli hastalıklar da vücut titreşimi ve bedensel enerjiyi hiçe sayıp vücuduna saygı ve sevgi göstermeyen kişi farkına varmadan bütün organlarını ve ruhunu yorar.Oysa bilinçli olumlamalar çok büyük iyileştirici ve yenileyici güce sahiptir.Günlük stres ve kötü akraba bağları,depresyon,enerji düşüklüğü,hastalıklara kendini teslim etmek,Hayatın bütün aksiliklerinin hep bireyin kendine denk gelmesi,gelecek kaygısı,öfke,yanlızlık hissi,bereketsizlik,çaresizlik,parasızlık,erken ölüm,belirsizlik gibi çok etken madde yazabilirim.Eğer kişi ruhunun pozitif enerjisini kesfederse ve düşünce gücünü doğru yönlendirirse,inanın bir daha şurada yazılan olumsuz programları yaşamazlar.Her gün alışkanlık haline getirilirse farkındalık artar.

Her gün özellikle uyku uyanıklık arasında  olumlama ve meditasyon yapılırsa geçmişe ait ağırlıklar ve kötü enerji hatta hastalıklar iyileşir.Kendini yenilenmeye açan herkesin hayatı çok hızlıca değişir.İnsan vücudu bedenen beslenme ve ruhsal beslenmeye 21 günde alışır.Bunu unutmayın.21 gün boyunca mucizevi enerjiyi kendisine çeken her birey hem kendi dünyasını hem de yaydığı pozitif enerjisi ile birçok insanın düşünce gücünü değiştirebilir.Çünkü bulaşıcı bir pozitif enerjidir zihin gücü.Bir kişi yanınızda hep mutsuz ve yüzü asıksa,sizin de yüzünüzden düşen bin parça olur bir süre sonra.Özellikle belirtmeliyim ki Covit-19 dünya geneli zor bir durum.Boylesi bir virüse düşünce gücü ve dengeli beslilmesi sayesinde bağışıklık sistemi güçlenir ve savaşı kolay olur..Zihninize ilk başlangıç olarak 21 gün kuralına uyarak uygulanması çok basit ve çok etkili bir yöntem yazıyorum.Minik bir öneri ..
"Ben sağlıklıyım,sağlıklıyım ve guvendeyim.Şifa enerjisi zihnime özgürce ve bol bol akar.Şifa bana aktıkça insanlar tarafından onaylanır ve sevilirim.Şifa enerjisi bütün bedenimi sarıyor ve ben sağlıklı,güvende olduğunu biliyorum.Bu sayede hareketlenirim ve hareketlerim kolaylaşır.Her şey yolunda.Ben sağlıklıyım ve güvendeyim.Şimdi vücut titreşim iyileşiyor.Kendimi hayatın pozitif enerjisine kavuşturuyorum.Ben değerliyim,özelim.Hayatıma yenilikler katmak için şifa enerjisine izin veriyorum.

 

Geçmisin ağır yükünü üzerinden atıyorum.Ve hafifliyorum. Bilinçaltım zihnimi ağır yüklerin den kurtarıyor.Sağlıklı olmanın gücü ruhuma önemsediğim özgürlükte.Ben başarılı ve sevilen biriyim.Şifa veren enerji kalbimi iyileştiriyor ve sevgi yüklüyor.Vucudumun içinde yer alan bütün organlarım dinleniyor ve yenileniyor.Bedenimden özür diliyor ve bedenimi,organlarını seviyor ve saygı duyuyorum.Bütün olumlu düşünceler ile daha hafif ve mutluyum

 
Etiketler: Mucizeleri, Mümkün, Kılınır, Mı,
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
Haber Yazılımı