İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Has Et
Has Et
Seçal Manav & Şarküteri
Seçal Manav & Şarküteri
Haber Detayı
17 Ağustos 2021 - Salı 01:01
 
Yeni Nesil Çorap Markası Monsieur Chaussette
Günlük hayatimiz da hepimiz çorap giyiniyoruz ama Monsieur Chaussette ile çorapları zevk ile giyinmeye başlayan genç bir nesil oluştu…
SEKTÖREL Haberi
Yeni Nesil Çorap Markası Monsieur Chaussette

Benzersiz ve yaratıcı tasarımları ile kaliteden ödün vermeyen Monsieur Chaussette çorap dünyasına hızlı bir giriş yaptı.

Monsieur Chaussette`in bütün hakları ve üretimi yılların markası olan Sinan Çorap’larına aittir.1958 yılından beri üretim yapan Sinan Çorap’ları, yeni nesil bu marka ile vizyonunu ileri taşımaktadır.

Hedefini Avrupa ve Amerika’ya çevirmiş olan Monsieur Chaussette, Türkiye’nin yurtdışına açılan en büyük çorap firması olmak istiyor

Kökeni İstanbul’da bulunan Monsieur Chaussette, olağanüstü tasarımlara ve günlük stile öncelik vererek, her duruma uygun çeşitli bir çorap koleksiyonu sunar; ister yoğun bir iş hayatı geçiriyor olun, ister sakin bir yürüyüşte olun, veya çılgın bir partide dans ediyor olun.

Vizyonunu ve misyonunu “SOCKS THAT MAKE YOU DANCE” sloganı ile birleştiren markamız hayatınıza renk katmak için ve sizi her zaman yükseltmek için bekliyor olacak.

Instagram: https://www.instagram.com/monsieurchaussette/

Web sayfası: https://monsieurchaussette.co/

Kaynak: (Medyalizm) - Medyalizm Editör: İştesonhaber
Etiketler: Yeni, Nesil, Çorap, Markası, Monsieur, Chaussette,
Yorumlar
Haber Yazılımı G-V24BX3FC1B