Haber Detayı
21 Ocak 2021 - Perşembe 15:19
 
YENİ BİR BÖREK MARKASI DOĞUYOR!!! BÖREKLE
Ülkemiz yeme içme konusunda iddialı oluşunu tüm dünya ya kanıtlamış durumdadır. Türk mutfağının zenginliği dünyanın hemen her yerine ulaşmaktadır. Bünyesinde birçok lezzeti barındıran mutfağımızın yegâne lezzetlerinden biri olan börek sofralarımızın vazgeçilmezi olarak bilinir.
- Haberi
YENİ BİR BÖREK MARKASI DOĞUYOR!!! BÖREKLE

Ülkemiz yeme içme konusunda iddialı oluşunu tüm dünya ya kanıtlamış durumdadır. Türk mutfağının zenginliği dünyanın hemen her yerine ulaşmaktadır. Bünyesinde birçok lezzeti barındıran mutfağımızın yegâne lezzetlerinden biri olan börek sofralarımızın vazgeçilmezi olarak bilinir. Kadınların bir araya gelip toplandıkları gün toplantılarında yerini her zaman sofranın ilk sıralarında alır. Yemeği bekleyemeyen ve açlığa tahammülü olamayan insanların kurtarıcısıdır börek. Yemekten önce ara sıcaklar arasında bulunan börek, her vakitte her saatte daima yenilmeye hazır bir lezzettir. 

Tv8,5 ekranlarının vazgeçilmez programı İş ve Başarı ekibi sizler için İstanbul Pendik te bulunan “Börekle” adlı firmaya konuk oldular. Firma sahibi Ramazan CANSIZ ile yapılan keyifli röportajda börek hakkındaki bilinmesi gereken nüanslara değinildi. Alanında uzman olan “Börekle” firma yöneticileri vermiş oldukları hizmetle bölge halkının saygısını kazanmış bulunmaktadır.

Röportajın tamamını İş ve Başarı adlı programın youtube kanalında izlemeniz mümkündür.

Kaynak: Editör: İştesonhaber
Etiketler: YENİ, BİR, BÖREK, MARKASI, DOĞUYOR!!!, BÖREKLE,
Yorumlar
Haber Yazılımı G-V24BX3FC1B