Haber Detayı
27 Ocak 2021 - Çarşamba 15:29
 
UNLU MAMÜLLERİN VAZGEÇİLMEZ ADRESİ “BERK UNLU MAMÜLLERİ”
Aslında herkesçe bilinir ekmeği ne kadar sevdiğimizi. Karadeniz de mısır unu ile yapılanları, doğuda tandırda pişirilenleri, Akdeniz de ve Ege de pişinin vazgeçilmez tadını. Sulu yemeklerin vazgeçilmezidir aslında ekmek. Hatta çoğu insan ekmeğe o kadar alışmıştır ki pilavın, mantının ve makarnanın yanında bile tüketmekten geri kalmıyor.
- Haberi
UNLU MAMÜLLERİN VAZGEÇİLMEZ ADRESİ “BERK UNLU MAMÜLLERİ”

UNLU MAMÜLLERİN VAZGEÇİLMEZ ADRESİ “BERK UNLU MAMÜLLERİ”

 

Aslında herkesçe bilinir ekmeği ne kadar sevdiğimizi. Karadeniz de mısır unu ile yapılanları, doğuda tandırda pişirilenleri, Akdeniz de ve Ege de pişinin vazgeçilmez tadını. Sulu yemeklerin vazgeçilmezidir aslında ekmek. Hatta çoğu insan ekmeğe o kadar alışmıştır ki pilavın, mantının ve makarnanın yanında bile tüketmekten geri kalmıyor. Ekmekle de yetinmeyip kahvaltı sofralarımızı süsleyen simit, açma, poğaça vs gibi ürünler ile yerini almaktadır.

“Berk Unlu Mamülleri” bütün unlu mamüller konusunda adını güvenilir bir şekilde duyurmuş ve güzel hizmeti ile misafirlerine hijyen güvenliğini sağlamıştır.

Firma sahibi Havva ATEŞ Hanımefendi hijyene ve ürün çeşitliliğine değindiği röportajında kendilerini tercih eden misafirlerine gönül rahatlığını vermektedir.

Tv8,5 ekranlarının sevilen programı İş ve Başarı ekibi unlu mamüller hakkındaki tüm merak edilen soruları sizler için yapılmış olan keyifli röportaj da sizlere sunmaktadır.

Röportajın tamamını İş ve Başarı adlı programın youtube hesabından ulaşmanız mümkündür.

Kaynak: Editör: İştesonhaber
Etiketler: UNLU, MAMÜLLERİN, VAZGEÇİLMEZ, ADRESİ, “BERK, UNLU, MAMÜLLERİ”,
Yorumlar
Haber Yazılımı G-V24BX3FC1B