Haber Detayı
08 Haziran 2020 - Pazartesi 12:12
 
Toprak Kardeşler’den Yandım Kül Gibi Klibi
Son zamanlarda yaptıkları single çalışmalarıyla adından söz ettirmeye devam eden Toprak Kardeşler,5 Haziran’da yeni çalışmaları olan “Yandım Kül Gibi” yi dinleyicilerin beğenisine sundu.
MAGAZİN Haberi
Toprak Kardeşler’den Yandım Kül Gibi Klibi

 Son zamanlarda yaptıkları single çalışmalarıyla adından söz ettirmeye devam eden Toprak Kardeşler,5 Haziran’da yeni çalışmaları olan “Yandım Kül Gibi” yi dinleyicilerin beğenisine sundu. Şarkının klibi ise son dönemde pandemi olaylarından ötürü popülerleşen playback videolar şeklinde yapılmış.Ayrıca videoda işaret dili vurgusu da öne çıktı. DMC etiketiyle yayınlanan şarkının altyapısı Cem Coşkun’a, düzenleme işlemleri ise Buğra Kunt’a ait.


 

Burak Toprak : “Yandım Kül Gibi” bizi yansıtan bir çalışma oldu. Yaptığımız işlerde içimizden geldiği gibi hareket ettiğimiz için özgün kalmaya devam ediyoruz. Farklı tarzlarda müzik yaptığımızı insanlar zaten biliyor ve bu şarkıda yine çok farklı iki tarzın birleşimini insanlara sunuyoruz. Eğlenceli ve duygusal yanları olan bir şarkı olduğu için içimize sinen bir çalışma oldu. Ayrıca yeni şarkılarımızın da hazırlıklarını bir yandan tamamlıyoruz, daha sert rap şarkılar ve rnb şarkılar yine portföyümüzde olacak ve şaşırtmaya devam edeceğiz,

Kaynak: Editör:
Etiketler: Toprak, Kardeşler’den, Yandım, Kül, Gibi, Klibi,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı