Haber Detayı
02 Nisan 2021 - Cuma 03:04
 
Tire’de Partililer Eğleniyor!
Pandemi’de Vur Patlasın Çal Oynasın…
SİYASET Haberi
Tire’de Partililer Eğleniyor!

Tire belediye başkanı Salih Atakan Duran, ilçenin bazı yerlerine bir dizi ziyarette bulunan İzmir Büyükşehir Belediye başkanı Tunç Soyer ve İzmir Büyükşehir Belediyesi bürokratlarına Tire’de bulunan bir otel de yemekli parti düzenledi.

CHP ve İYİ Partili birçok kişi bu büyük otel de canlı müzik ve özellikle İYİ Partililerin genel olarak eleştirdikleri alkol eşliğinde doyasıya eğlendi.

Müthiş gecenin ardından Tireli gençler, Tunç Soyer ile fotoğraf çektirmek için SOSYAL MESAFE kurallarını hiçe sayarak birbirleri ile yarıştı.

CHP ve İYİ Partililerin bir yandan AK Partinin kalabalık kongresini eleştirirken, diğer yandan böyle bir gece eğlencesi tertiplemeleri üstelik de, ne maske ne de mesafe kurallarını dikkate almamaları takdire şayandı dedirtti!

Tireli yurttaşlar sosyal medyadan, “Herkese ahlak dersi, dindarlık dersi verenler Perşembe gecesi rakı sofrası kuruyor, hem de sosyal mesafesiz”

“Bakalım sırada ne var, bakalım daha başka hangi saçmalıklara tanık olacağız? Merakla bekliyorum.” diyerek tepkilerini dile getirdi.

Kaynak: (Haberilizm) - Haberilizm Editör: İştesonhaber
Etiketler: Tire’de, Partililer, Eğleniyor!,
Yorumlar
Haber Yazılımı G-V24BX3FC1B