Haber Detayı
21 Ağustos 2020 - Cuma 14:07
 
Serkan Çinioğlu ve SIRMA Hikayelerine Devam Ediyor.
2019 yılında “Bizden Önce I” ile başarılı bir çıkış yakalayan Serkan Çinioğlu ve SIRMA, 21 Ağustos Cuma günü Avrupa Müzik markasıyla “Bizden Önce II” ile sevenleriyle buluşuyor.
MAGAZİN Haberi
Serkan Çinioğlu ve SIRMA Hikayelerine Devam Ediyor.

2019 yılında “Bizden Önce I” ile başarılı bir çıkış yakalayan Serkan Çinioğlu ve SIRMA21 Ağustos Cuma günü Avrupa Müzik markasıyla “Bizden Önce II” ile sevenleriyle buluşuyor. 

Future Bass tarzında, biraz karanlık, biraz da isyankar bir hava barındıran “Bizden Önce I”in aksine, “Bizden Önce II” nostaljik, sıcacık ve kıpır kıpır. SIRMA’nın sözleriyle şimdi geçmişte kalan bir aşk hikayesinin tatlı anılarını anımsatan parça, Serkan Çinioğlu’nun Synth Pop tınılarıyla hayat buluyor. 

Serkan Çinioğlu en son I L Æ Y ile birlikte yayınladığı ortak çalışması “Sen Diye” ile dikkatleri üzerine çekti. SIRMA ise karantina sürecinde ailesinin evinde yazıp kaydettiği “How Could We Ever Know”u dinleyicileriyle buluşturdu. SIRMA bu süreci, Vogue Türkiye’nin geçtiğimiz ay piyasaya sürülen Yaz 2020 sayısında anlatmıştı. Serkan Çinioğlu ise halen reklam müziği dünyasında göz dolduran çalışmalarını sürdürüyor.

 “Bizden Önce II” tüm dijital platformlarda yayında.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Serkan, Çinioğlu, ve, SIRMA, Hikayelerine, Devam, Ediyor.,
Yorumlar
Haber Yazılımı