Haber Detayı
24 Ağustos 2020 - Pazartesi 23:15
 
Mücadele sporları alanında İzmir’de bir ilke daha imza atıldı
Taekwondo-Kickboks milli antrenör ve Milli hakem Ahmet Bereket’in girişimleri neticesinde Karabağlar Halk eğitimi merkezi bünyesinde 80’e yakın antrenör ve hakem’e 6 gurup halinde Spor yaralanmalarında ilk yardım ağırlıklı olarak kurs açıldı.
SPOR Haberi
Mücadele sporları alanında İzmir’de bir ilke daha imza atıldı

Taekwondo-Kickboks milli antrenör ve Milli hakem Ahmet Bereket’in girişimleri neticesinde Karabağlar Halk eğitimi merkezi bünyesinde 80’e yakın antrenör ve hakem’e 6 gurup halinde Spor yaralanmalarında ilk yardım ağırlıklı olarak kurs açıldı. Açılan kursa Ahmet Bereket”in yani sıra Kick Boks İzmir il temsilcisi milli takım antrenörü milli hakem İsam Akgül’de tam destek verdi .

Konu ile ilgili bilgi aldiğımız Kıck Boks il temsilcisi İslam Akgül ” Ahmet Bereket hocamdan böyle bir çalışma teklifi gelince camia olarak bu işe ciddi destek vermemiz gerektiğini düşündük. Çünkü hepimiz salonlarimızda kontak sporu yaptırıyoruz ve sporcularımız sağlığı bizler için herşeyden önemli .Ahmet Bereket hocam bu kursun sadece Antrenör ve hakemlere yönelik olacagınıda söyleyince Türkiye’de bir ilki gerçekleştirme adına bu çalışmaya dahil olduk. Bu imkanı bizlere sağladıkları için Karabağlar halk eğitimi müdürü Haluk Karaca, Halk Eğitimi merkezi müdür yardımcımız Metin Yel’e kurs hocamız
Müşküle Doğan’a ve emeklerinden dolayı Ahmet Bereket ve tüm katılımcılara teşekkür ediyorum dedi.

Kaynak : Taner Özgür

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mücadele, sporları, alanında, İzmir’de, bir, ilke, daha, imza, atıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı G-V24BX3FC1B