Haber Detayı
06 Ekim 2021 - Çarşamba 10:15
 
Mavra’da menüyü kendin yap!
Mavra Arnavutköy özel gruplara özel alternatifli menüler sunuyor…
SEKTÖREL Haberi
Mavra’da menüyü kendin yap!

İstanbul boğazının yeni incisi Mavra Arnavutköy, müşteri odaklı ve yenilikçi restorant politikasıyla kısa sürede herkesin gözbebeği oldu.

‘Her şey mevsiminde güzel’ mottosuyla kısa sürede Arnavutköy’ün en çok tercih edilen mekanı olan Mavra Arnavutköy, yaptığı yenilikçi atılımıyla misafirlerine verdiği önemi bir kez daha gözler önüne serdi. Hazırladığı alternatifli zengin menüsünün yanı sıra misafirlerine seçim özgürlüğü sunan mekanda isteyen istediği menüyü hazırlayabilecek. Balık dışında et ve taze sebzelerle yapılan mezelere ek, menüde olmayan fakat sizin yemek istediğiniz yemeklerde yapılabilecek. Özel günlerde sizin seçtiğiniz menü ile misafirlerine seçenek özgürlüğü sunan Mavra Arnavutköy, farklı damak tatlarına da hitap edebilecek. Mekanın bu uygulamasıkutlamalar, ekip yemekleri, doğum günleri, nişan, düğün eğlenceleri ve iş toplantılarının yeni adresi oldu.

Profesyonel ekibi ve güler yüzlü servis anlayışıyla hizmet veren Mavra Arnavutköy, hafta içi 11.00 – 01.00, hafta sonu ise 11.00 – 02.00 saatleri arasında misafirlerini ağırlıyor.

Adres: Arnavutköy Mah. Bebek Arnavutköy Cad No:66-A Beşiktaş

Kaynak: Editör: İştesonhaber
Etiketler: Mavra’da, menüyü, kendin, yap!,
Yorumlar
Haber Yazılımı G-V24BX3FC1B