Haber Detayı
21 Ocak 2021 - Perşembe 15:13
 
Kocaeli’nin Körfez ilçesindeki “Akvaryum Express”
Hemen hemen her evde, ofiste ve birçok farklı branjdaki işyerlerinde akvaryumlara denk gelmek mümkündür. Kimileri için akvaryum bir tutku iken kimileri içinde hobi olabiliyor. Tabi tutkunun ve hobinin yanında bilinen tek bir gerçek var ki oda akvaryumların huzur verici özelliğinin olması. Fark etmişsinizdir. Denk geldiğiniz, tanıdığınız çevrenizdeki insanlar ya akvaryuma sahiptir ya da arkadaş çevrelerinden birinin evinde bir akvaryum köşesi kesin vardır. Dört köşeli camdan oluşan bu küçük okyanuslarda bulunan en büyük payı içerisindeki bir birinden farklı türlere sahip olan rengârenk balıklar almaktadır. Göze hitap eden güzellikleri ile akvaryuma can katan bu canlı dostlarımız huzurun bir nevi temsilcisi olma görevini üstlenmektedir. Kocaeli’nin Körfez ilçesindeki “Akvaryum Express” firmasına konuk olan Tv8,5 kanalının sevilen programı “İş ve Başarı” ekim sizlere akvaryumlar hakkında merak edilenleri araştırıp derledi. Firma sahibimiz Oğuz DURMUŞ beyefendi balık çeşitliliğinden tutun verilmesi gereken yemlerine kadar akvaryum ile ilgili bütün bilgileri röportaj esnasında dile getirdi. Röportajın tamamını İş ve Başarı adlı programın youtube sayfasından ulaşmanız mümkündür.
SEKTÖREL Haberi
Kocaeli’nin Körfez ilçesindeki “Akvaryum Express”

Hemen hemen her evde, ofiste ve birçok farklı branjdaki işyerlerinde akvaryumlara denk gelmek mümkündür. Kimileri için akvaryum bir tutku iken kimileri içinde hobi olabiliyor. Tabi tutkunun ve hobinin yanında bilinen tek bir gerçek var ki oda akvaryumların huzur verici özelliğinin olması. Fark etmişsinizdir. Denk geldiğiniz, tanıdığınız çevrenizdeki insanlar ya akvaryuma sahiptir ya da arkadaş çevrelerinden birinin evinde bir akvaryum köşesi kesin vardır. Dört köşeli camdan oluşan bu küçük okyanuslarda bulunan en büyük payı içerisindeki bir birinden farklı türlere sahip olan rengârenk balıklar almaktadır. Göze hitap eden güzellikleri ile akvaryuma can katan bu canlı dostlarımız huzurun bir nevi temsilcisi olma görevini üstlenmektedir. 

Kocaeli’nin Körfez ilçesindeki “Akvaryum Express” firmasına konuk olan Tv8,5 kanalının sevilen programı “İş ve Başarı” ekim sizlere akvaryumlar hakkında merak edilenleri araştırıp derledi. Firma sahibimiz Oğuz DURMUŞ beyefendi balık çeşitliliğinden tutun verilmesi gereken yemlerine kadar akvaryum ile ilgili bütün bilgileri röportaj esnasında dile getirdi.

Röportajın tamamını İş ve Başarı adlı programın youtube sayfasından ulaşmanız mümkündür.

Kaynak: Editör: İştesonhaber
Etiketler: Kocaeli’nin, Körfez, ilçesindeki, “Akvaryum, Express”,
Yorumlar
Haber Yazılımı G-V24BX3FC1B