İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Doruk Koleji
Doruk Koleji
Şen Gümüş ve Tesbih
Şen Gümüş ve Tesbih
Haber Detayı
27 Ağustos 2021 - Cuma 23:04
 
İKİ DOSTTAN MUHTEŞEM MEKAN
Ankara’da genç yaşta ticaret hayatına atılan İşletme mezunu Ali Cem Ersoy ve Baş mimar Burak Aydemir’in birlikte açtıkları beş yıldızlı otelden farksız mekanları dolup taşıyor...
SEKTÖREL Haberi
İKİ DOSTTAN MUHTEŞEM MEKAN

Ankara’da genç yaşta ticaret hayatına atılan İşletme mezunu Ali Cem Ersoy ve Baş mimar Burak Aydemir’in birlikte açtıkları beş yıldızlı otelden farksız mekanları dolup taşıyor. Başarılı iş insanı Ersoy, ticaret hayatından edinmiş olduğu deneyim ve tecrübelerini, uzun yıllardır bir çok organizasyonun baş mimarı ve işletmeci kimliği ile ön plana çıkan Burak Aydemir ile birleştirerek; The Q’yu yarattı. ”Q for Quality” ve ”Forget everything about the quality, you Just met with THE Q.” mottoları ile yola çıkan işletme, Fine Dining Restaurant, Cocktail Bar ve Event Hall kimliklerini birleştiren ender dükkanlardan olmak ile birlikte, sunmuş oldukları hizmet ile kusursuzluğu hedeflemektedir.

ETKİNLİKLERİYLE TAKTİR TOPLUYORLAR

Hizmet sektöründe sınırları zorlamayı hedefleyen The Q, mutfak şefleri, barlarındaki miksolojist ekibi ve organizasyon ekibi ile kısa sürede başarılı işler çıkartarak tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Özellikle açılış haftasında yapmış oldukları Ben Böhmer etkinliği ile Ankara’da büyük ses getiren The Q, yeni etkinlikleri ile farklı illerden de talep görüyor.

Kaynak: Editör: İştesonhaber
Etiketler: İKİ, DOSTTAN, MUHTEŞEM, MEKAN,
Yorumlar
Haber Yazılımı G-V24BX3FC1B