Haber Detayı
11 Haziran 2021 - Cuma 22:24
 
Göztepe’de yeni güzellik merkezi!
Güzellik sektöründe adından çokça söz ettiren Hakan Karanfil, Göztepe’de açtığı yeni güzellik merkeziyle başarısına başarı kattı…
SEKTÖREL Haberi
Göztepe’de yeni güzellik merkezi!

Açılışa birçok ünlü isim akın etti. Aralarında Muammer Ketenci, Tuğba Altıntop, Fethi Demirkol, Sinem Yıldız ve Nursel Ergin’nin de bulunduğu ünlüler, Karanfil’i bu heyecanlı gününde yalnız bırakmadılar. Aynı zaman da Altıntop’un söylediği şarkılar eğlenceli dakikalar yaşattı.

Hakan Karanfil “Güzellik sektöründe bulunmayı ve bu sektörde hizmet etmeyi çok seviyorum. Kendimi huzurlu ve mutlu hissediyorum. Kadınların ve erkeklerin bakımlı görünmelerine ve onların değişimlerine ortak olmak beni çok mutlu ediyor. Güzelliğin psikolojiden başladığını ve hepsinin ayrılmaz bir bütün olduğunu düşünüyorum. Birçok kadının istihdam sağlamasına öncülük ettim. Türkiye’de birçok öğrencimin bulunması beni çok gururlandırıyor. Yıllardır birçok ünlü isimle beraber çalıştım ve çalışmaya devam ediyorum. Halihazırda iki tane Güzellik, Bakım ve Danışmanlık salonum mevcut. Nişantaşında ve Göztepede bulunuyorlar. Pandemi süresince hep üretmeye devam ettim. Uzun süredir üstünde çalıştığım kaş ve kirpik serumunu çıkardım. Mesleğimden dolayı sürekli kendimi geliştirdim ve yeni tecrübeler edindim. Beni koruyan bir güç olduğuna inanıyorum ve hiçbir zaman pes etmiyorum.

Kaynak: Editör: İştesonhaber
Etiketler: Göztepe’de, yeni, güzellik, merkezi!,
Yorumlar
Haber Yazılımı G-V24BX3FC1B