Haber Detayı
29 Ekim 2020 - Perşembe 16:55
 
GÖLSAN ORMAN ÜRÜNLERİ ENTEGRE TESİSLERİ
Uzun yıllardır sektörde yer alan Gölsan Orman Ürünleri Entegre Tesisleri, müşterilerine birçok alanda hizmet sunuyor. Merkezi Düzce’nin Gölkaya ilçesinde yer alan Gölsan Orman Ürünleri Entegre Tesisleri müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.
- Haberi
GÖLSAN ORMAN ÜRÜNLERİ ENTEGRE TESİSLERİ

“TEK BAŞIMA İŞLETMEYE DEVAM EDİYORUM.”

Gölsan Orman Ürünleri Entegre Tesisleri yönetim kurulu başkanı Sayın Şahin Bircan “Sektöre 1998 yılında Düzce’de Orman fakültesine girmekle başladım. 2002 yılında orman fakültesini bitirdim. Orman fakültesini bitirdikten sonra 1 yıllık askerlik hizmetimiz, daha sonra 2004 yılında özel sektörde başladım. Özel sektörde yaklaşık 9 yıl geçmişim oldu. Daha 2009 yılında buraya ortak girdim. 2015 yılına kadar bir ortağımla devam ettik. O yıldan sonra kendim tek başıma şuan işletme faaliyetine devam ediyorum.” İfadelerini kullandı.

 

“KAPALI ALANIMIZ 3000 METREKARE.”

Sayın Şahin Bircan “Kapalı alanımız yaklaşık 3000 metrekare. Açık alanımız yaklaşık 9500 metrekare. Firmamızda aslında yaklaşık 45 çalışanımız vardı. Covid nedeniyle çalışan sayımız 24 kişi. Şuan 24 arkadaşla devam ediyoruz. Alımlarımız devam ediyor. Biz ağırlıkla yurtiçi yerli hammaddeyi kullanıyoruz.” Diye ekledi. Detaylar videomuzda.

Kaynak: Editör:
Etiketler: GÖLSAN, ORMAN, ÜRÜNLERİ, ENTEGRE, TESİSLERİ,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı G-V24BX3FC1B