Haber Detayı
23 Ağustos 2020 - Pazar 14:55
 
Gelecek Partisi Seferihisar İlçe Başkanlığı kongresini tamamladı
Gelecek Partisi ilçe kongrelerine tüm hızı ile devam ediyor. Gerçekleştirilen ilçe kongresine Gelecek Partisi geçmiş dönem il başkanı Cem Kavur, Yeni İl Başkanı Mustafa Serhat Şener, İl Sekreteri Osman Serkan Çağlasa, Kadın Kolları İl Başkanı Selda Eren, Yardımcısı Dilek Kılıç ve Gençlik ve Spor Konfederasyonu Ege Bölge Başkanı Şahin Ekici katıldı.
SİYASET Haberi
Gelecek Partisi Seferihisar İlçe Başkanlığı kongresini tamamladı

Halil Budak İlçe Başkanı Seçildi

Gelecek Partisi ilçe kongrelerine tüm hızı ile devam ediyor.

Gerçekleştirilen ilçe kongresine Gelecek Partisi geçmiş dönem il başkanı Cem Kavur, Yeni İl Başkanı Mustafa Serhat Şener, İl Sekreteri Osman Serkan Çağlasa, Kadın Kolları İl Başkanı Selda Eren, Yardımcısı Dilek Kılıç ve Gençlik ve Spor Konfederasyonu Ege Bölge Başkanı Şahin Ekici katıldı.

Seferihisar İlçe Kongresi tamamlandı. Kongre divan Başkanlığına İl Yönetim Kurulu üyesi Av.Murat İdikurt seçildi.

Kurucu İlçe Başkan adayı Halil Budak yeniden İlçe Başkanı olarak seçildi. Budak başkan seçilmesinin ardından bir konuşma gerçekleştirdi. Başkan Budak konuşmasında;

Seferihisar’da bayrağı devir almak üzere çıkmış olduğumuz bu kutlu yolculukta inanıyor ve umut ediyorum ki Sayın Genel Başkanımız Prof.Dr.Ahmet Davutoğlu beyefendinin önderliğinde Türkiye başta olmak üzere İzmir’de de Gelecek Partisi bayrağını göndere çekeceğiz.Yeni bir anlayışı iktidara taşıyacaktır.Sözlerime burada son verirken hepinizi Güzide şehir Ege’nin incisi İzmir yeniden hakettiği gibi emin ellerde tarih yazacak, gelir hacmini arttıracak,yerel kalkınma modelleri ile bölgesel metodlarla halka hizmeti hakkaniyetli bir şekilde yapacaktır. Saygı ile selamlıyor, Hürmet ve muhabbet sunuyorum.” diye konuştu.

 

Kaynak: Editör: İştesonhaber
Etiketler: Gelecek, Partisi, Seferihisar, İlçe, Başkanlığı, kongresini, tamamladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı G-V24BX3FC1B