Haber Detayı
25 Şubat 2021 - Perşembe 22:04
 
Çobanlar Torbalı’da Çağlar başkan için toplandı
İzmir Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkan Adayı Çağlar Aran, burada bulunan çobanlara ve koyun keçi yetiştiricilerine hitaben bir açıklama yaptı...
GÜNDEM Haberi
Çobanlar Torbalı’da Çağlar başkan için toplandı

Çağlar aran basın açıklamasında sözlerine; “Buraya Bergama, Kemalpaşa, Kınık, Selçuk, Tire, Bayındır, Ödemiş, Kiraz, Beydağ ilçelerimizden gelen çoban kardeşlerimizin sesi olmak için İzmir ili koyun keçi birliğine başkan adayı oldum. Sonuna kadar yanınızda olabilmek için başkan adayı oldum. Kararları kapalı kapılar ardında almamak için başkan adayı oldum. Seçim sandığını 9 bin üyesi olan birliğin 120 kişi ile seçime gitmemesi için aday oldum” diyerek başladı.

9 BİN ÜYEMİZ VAR 120 KİŞİ İLE SEÇİM OLMAZ

Buradan mevcut yönetime sesleniyorum, 9 bin üyesi olan bir birliğin 120 kişi ile seçim yapması mümkün değildir. Buradan onlara sesleniyorum hem de sesimi yükselterek sesleniyorum, yılmadan geri adım atmadan burada birliğimiz ve benim için Bergama, Tire, Ödemiş, Beydağ ‘dan gelen, evlerine aidat parası yüzünden haciz gönderdiğiniz üreticilerimizin yanında olmaya devam edeceğim ve sizlere söz veriyorum” dedi.

ÇOBANLAR SLOGAN ATTI

Başkan adayı Çağlar Aran’ın konuşması alana toplanan çobanlar ve koyun keçi işletmeleri sahipleri tarafından defalarca kez sloganla kesildi. Başkan adayı sevgi seli ve gördüğü manzara karşısında duygu dolu anlar yaşadı.

Haber: Çağrı Yördem

Kaynak: Editör: İştesonhaber
Etiketler: Çobanlar, Torbalı’da, Çağlar, başkan, için, toplandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı G-V24BX3FC1B