Haber Detayı
23 Ocak 2021 - Cumartesi 14:06
 
BURAK ORHAN’DA ‘Bİ’ŞEYLER’ VAR!
Burak Orhan’ın “Bi’Şeyler” adlı ilk single’ı DMC dağıtımıyla tüm dijital platformlarda yerini aldı...
MAGAZİN Haberi
BURAK ORHAN’DA ‘Bİ’ŞEYLER’ VAR!

Şarkının klibi de youtube’da kısa sürede 1 milyona yaklaştı. Yapımcılığını Niyazi Mete’nin üstlendiği single için Orion Stüdyoları’nda büyük prodüksiyonlu bir set kurularak etkileyici bir klibe imza atıldı. Veli Kuzlu’nun görüntü yönetmenliğinde çekilen klibin yönetmenliğini ise Ecem Gündoğdu üstlendi.

Burak Orhan: ‘Müzik benim hayalimdi. Üniversitede Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümünü kazandim ama orada okurken asıl istediklerimi gerçekleştirmek, oyunculuk ve müzik egitimi almak istiyordum. Bu yüzden Los Angeles’a oyunculuk eğitimi almaya gittim. Hem oyunculuk hem dans hem de müzik eğitimi aldim. Bu yolculuk beni biraz daha müziğe doğru yöneltti ve bende ‘Bi şeyler’ olduğunu anladım. Türkiye’ye dönerek ilk single’ımı çıkardım’ diye konuştu.

Burak Orhan kimdir?

1991 İstanbul doğumlu olan Burak Orhan, Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü’nü okurken oyunculuk yapmaya ve şan dersleri almaya başladı.  Los Angeles’te oyunculuk dans ve müzik eğitimleri aldı. Ardından Kadir Has Üniversitesi’nde Sinema ve Televizyon yüksek lisansı yaparken şan ve dans derslerine devam etti. Mezun olduktan sonra müzik çalışmalarına odaklandı ve ilk single çalışmasını yayınlayarak profesyonel müzik hayatına atıldı.

Kaynak: Editör: İştesonhaber
Etiketler: BURAK, ORHAN’DA, ‘Bİ’ŞEYLER’, VAR!,
Yorumlar
Haber Yazılımı G-V24BX3FC1B