Haber Detayı
30 Ocak 2021 - Cumartesi 15:18
 
BAKALIM PAZARTESİ GÜNÜ KABİNE TOPLANTISINDA NELER OLACAK
BAKALIM PAZARTESİ GÜNÜ KABİNE TOPLANTISINDA NELER OLACAK Kabine toplantısı, üç hafta aranın ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında pazartesi günü yapılacak. Toplantıda; 81 ildeki son durum, kısıtlamalar, aşı çalışmaları, gıda fiyatlarındaki artış, okulların durumu ile dış ilişkiler ele alınacak.
YAŞAM Haberi
BAKALIM PAZARTESİ GÜNÜ KABİNE TOPLANTISINDA NELER OLACAK

BAKALIM PAZARTESİ GÜNÜ KABİNE TOPLANTISINDA NELER OLACAK

Kabine toplantısı, üç hafta aranın ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında pazartesi günü yapılacak. Toplantıda; 81 ildeki son durum, kısıtlamalar, aşı çalışmaları, gıda fiyatlarındaki artış, okulların durumu ile dış ilişkiler ele alınacak.

Son dönemdeki vaka sayılarından aşı uygulamasına, koronavirüs salgınının ekonomik etkilerinden iç ve dış ilişkilere kadar gündeme dair önemli başlıkların ele alınacağı Kabine toplantısı, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleşecek.Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Kısıtlamalar ne zaman kalkar?" sorusuna "Kabine'de değerlendireceğiz" sözleriyle cevap vermesi de gözleri masada konuşulacaklara çevirdi.

BAKAN KOCA, SALGINLA İLGİLİ GENEL BİR SUNUM YAPACAK

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca toplantıda kapsamlı bir sunum yapacak. Koca'nın sunumunda hafta içi ve hafta sonu kısıtlamalarının etkileri, 81 ildeki son durum, mutasyona uğrayan virüsün yansımaları, aşı temin çalışmaları ve hastanelerin durumuna ilişkin bilgi vermesi bekleniyor.

Kaynak: haberler com

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: tarık alpat
Etiketler: BAKALIM, PAZARTESİ, GÜNÜ, KABİNE, TOPLANTISINDA, NELER, OLACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı G-V24BX3FC1B