Haber Detayı
24 Mart 2021 - Çarşamba 13:48
 
ALİ BOYACI` YI MİLLETVEKİLLİĞİNDE GÖRMEK İSTİYORUZ
ABDULLAH YİĞİT/ Antalya ilinde Yaşayan Antalya’nın 19 ilçesinde sevilen sayılan duayen siyasetçi hayır sever iş adamı Ali Boyacının 2023 Yılında yapılacak Milletvekili seçimlerinde Antalya Milletvekilliğinde görmek istiyoruz.
SİYASET Haberi
ALİ BOYACI` YI MİLLETVEKİLLİĞİNDE GÖRMEK İSTİYORUZ

Çok sayıda Antalya Merkezde STK Kurucularından vatansever, İyi Parti Antalya Kurucularından Ali Boyacı Antalya ve ilçelerinde yapmış olduğu hizmetleri ile her zaman takdir toplamaya devam ediyor.

Hiçbir zaman tepeden bakmayan insanı insan gibi seven çocuk ile çocuk büyük ile büyük olan Ali Boyacı bir halk kahramanı bir vatansever bir Antalya sevdalısı o bir Turizm elçisi O bir Antalya lı o bir Türkmen. o bir kanaat önderlerin en sevdiği kişi, Yine elin verdiğini bir elin görmediği hizmetleriyle tanınan Ali Boyacı: o bir her zaman kanaat önderlerine destek veren Ali Boyacı o bir iş adamı gönlü güzel kalbi güzel o bir insan üstü özellikleri olan hırslı değil ama azimli yürüyen ve hedefi olan hedefi 2023 yılında Antalya şehrinde vekil olmak için azimli bir şekilde çalışan hiçbir zaman menfaat gözetmeden her zaman vatandaşın yanında olan birisi ALİ BOYACI `YI ANTALYA MİLLETVEKİLLİĞİNDE GÖRMEK İSTİYORUZ

Kaynak: (Haberilizm) - Haberilizm Editör: İştesonhaber
Etiketler: ALİ, BOYACI`, YI, MİLLETVEKİLLİĞİNDE, GÖRMEK, İSTİYORUZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı G-V24BX3FC1B