Astroloji

 

 

 
Akrep (28.11.2021)
İş hayatınızda bazı sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Fazla hızlı olmanız üstleriniz tarafından iyi karşılanmıyor olabilir. En son yapılan toplantıda biraz yavaşlamanız adına sizlere pasif görev verilmiş olabilir. Şimdi onların kararına saygı duyun ve süreci sakinlikle yürütün.
 
Aslan (28.11.2021)
Arkadaş çevreniz tarafından hayal kırıklığına uğratılabilirsiniz. Beklenmedik ve yersiz davranışlara karşı tepkisiz kalmayı tercih ediyorsunuz. Bu tepkisiz kalış sizi uzun süreli bir şaşkınlığa ve arkasından da büyük bir hayal kırıklığına bırakacaktır.
 
Balık (28.11.2021)
Aile üyeleriniz tarafında iletişimden uzak tutulmaya çalışılabilirsiniz. Sizden habersiz bazı yeni konular gerçekleşiyor olabilir. Eğer bu konular ufak ve basit konularsa hiç kendinizi strese sokmayın. Sizden bir konuda yardım istenirse bu topa girin. Boş yere huzurunuzu kaçırmayın.
 
Başak (28.11.2021)
Geçmişinizle sürekli kavga ediyorsunuz. Harekete geçmenizde sorun yaratan her şeye karşı bir intikam duygunuz var. Bu intikam duygusu yerine geçmişle barışarak ilerlerseniz aslında bütün sorunları ortadan kaldıracaksınız. Kendinize kızmayı bırakın.
 
Boğa (28.11.2021)
Ailenize karşı öfkelisiniz. Gelecek için attığınız adımları onaylamadıklarını düşünüyorsunuz. Bu düşünce sizi yanlış kararlara sürükleyebilir ve kontrolden çıkan bir çok olaya da neden olabilir. Lütfen bir anlık öfke ile her şeyi yakmayın. Yoksa bu olaydan zararlı çıkan taraf siz olursunuz.
 
İkizler (28.11.2021)
Sinirlisiniz. En çok da kendinize sinirlisiniz. Yaptığınız hatalarınızdan dolayı çevrenizde suçlu arıyorsunuz. Ama bilemezdiniz. Belki de o an her şeyin o şekilde olması daha hayırlıydı. Öncelikle sakinleşin. Bir şeylerle ya da kendinizle kavga etmek yerine sonuçları düşünün o şekilde hareket edin.
 
Koç (28.11.2021)
Hayatta en son aradığınız şey kusursuz olmaktır. Fakat güne mükemmeliyetçi bir düşünce yapısı ile başlıyorsunuz. Bugünkü mükemmeliyetçi tarafınız eleştirel konuşmalarınızın ana teması olacaktır. Biraz söylemleriniz konusunda dikkatli olmanız gereken bir gün.
 
Kova (28.11.2021)
Sosyal çevrenize sevgi ile yaklaşırken samimi duygularınızın kullanıldığını fark ediyorsunuz. Bu sizin canınızı çok yaksa dahi aldığınız ders daha temkinli ilerlemenize sebep olacaktır. Hayatı tüm kötü öğretileri de dahil olmak üzere sıkıca kucaklayın.
 
Oğlak (28.11.2021)
Düzeninizi bozmak için sizleri etkisi altına almaya çalışanlar olabilir. Duygusal sözlerle verimli hayatınızı karıştırmak istiyorlar. Böyle küçük basit hatalara izin vermeyin. Dağılan düzeninizi toparlamak sizin için kolay olmaz. Bunu unutmadan adım atmaya önem verin.
 
Terazi (28.11.2021)
Sosyal çevrenize karşı tahammül seviyeniz oldukça düşük olabilir. Duygularınıza incelikle yaklaşmayan herkese karşısınız. Bu durumda sizin insanlarla aranıza mesafe koymanızdaki en önemli nedenlerden biri oluyor. Herkes sizin gibi bakmıyor diye insanlardan soğumak yerine bakış açınızı değiştirmeyi deneyin.
 
Yay (28.11.2021)
Hedefleriniz var. Umudunuz duygusal ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetmiyor. Bu da sizin hayata olan inancınızı olumsuz etkiliyor. Kendinizi karamsarlık duygusunun içine atmak yerine düşüncelerin olumlu duygularında dolaşmayı tercih edin.
 
Yengeç (28.11.2021)
Maddi olarak yaşadığınız sıkıntılar duygusal olarak sizleri baskı altında tutuyor. Sağlıklı adım atamamak, içinize kapanmanızda ki en büyük neden. Şimdi bu zinciri kırma zamanı. Kendinizi eleştirip suçlamak yerine kendinizi doğrularınız ve yanlışlarınızla ortaya koyma zamanı!

 

 

 

Haber Yazılımı G-V24BX3FC1B